Перший в історії української вищої освіти «виїзний» концерт студентів-карильйоністів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

14 квітня 2024р. у Києві, на карильйоні дзвіниці Церкви Миколи Мирлікійського УГКЦ на Аскольдовій Могилі з великим успіхом відбувся перший в історії української вищої освіти «виїзний» концерт студентів-карильйоністів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка класу випускниці Бельгійської королівської школи карильйону імені Жефа Денейна, кандидата мистецтвознавства, доцента Ірини Володимирівни Рябчун. Концерт мав назву «Молитва за воїнів - визволителів» і був присвячений воїнам збройних сил України. У концерті звучали в аранжуваннях для карильйону Ірини Рябчун творів молитовної тематики – «Аве Марій» Й.С.Баха – Ш.Гуно, Ф.Шуберта, Л.Затуловського, а також твори бельгійських композиторів – Жефа Денейна, Густава Нееса, Жефа Роттірса, написані спеціально для карильйону. У заході взяли участь студенти першого, другого і третього курсів факультету музичного мистецтва і хореографії – Любомир Лоєк, Лариса Горенко, Софія Немировська. Наступним кроком плідної співпраці Київського Столичного Університету імені Борис Грінценка і Церкви Миколи Мирлікійського на Аскольдовій Могилі Парафії УГКЦ  має стати підписання Договору, який нині готується до підписання, про проходження виконавської практики студентів університету на карильйоні церкви.

photo_2024-04-17_12-32-30.jpg