imgonline-com-ua-CompressBySize-TL3BV59RuD6

Концертмейстер кафедри хореографії

Біографія:

Народилася в м.Малині Житомирської області 20.08.1967

Спеціальну освіту отримала в Житомирському музичному училищи як викладач фортепіано та концертмейстер.

Вищу освіту в НАКККіМ як музикознавець- експерт, викладач та повну вищу освіту в НАКККіМ за кваліфікацією музикознавець, викладач вищого навчального закладу.

Місця роботи:

1987-1989  Музична школа м.Малин Житомирської обл.. викладач фортепіано, концертмейстер.

1989-1990  Дитячий дошкільний заклад м.Київ, музичним керівником.

1994-1997 Дитяча хореографічна студія «Щасливе дитинство» під керівництвом Миколи  Коломійця на посаді акомпаніатора

1997-2002  Дитячий юнацький центр, хореографічний колектив «Цвіт папороті» під керівництвом Володимира Божок  та  Валентини Дворко на посаді концертмейстера.

2002-2004  Українська академія балета  під керівництвом Альвіни Кальченко , концертмейстером.

2004-2007  Центр хореографічної майстерності «Веселад» під керівництвом Віталія та Лариси Гусовських, концертмейстером.

2007-2022  Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв яку очолює Мирослав Вантух, провідним концертмейстером.

По сумісництву працювала концертмейстером в школі мистецтв №3  ім.Вериківського в колективі класичного танцю «Ярослава» під керівництвом Ірини та Константина Гордійчуків.  Київському театральному коледжі. В приватній музичній школі «Маестро» викладачем фортепіано.

Досягнення:

Участь у конференціях зі статтями:

Журнал «Культура і сучасність» «Творча діяльність видатного українського митця Мирослава Вантуха». 2010 р.

Матеріали 4 Міжнародної науково-практичної конференції. Культурно- мистецьке середовище творчість та технології «Творча діяльність майстра української хореографії Мирослава Вантух» 11,12 листопада 2010р.

5 Міжнародна науково-практична конференція 20-21 травня 2020 р. стаття «Павло Вірський – реформатор народної хореографії України»

Видання «Мистецько- педагогічна школа видатного діяча української культури Мирослава Вантуха» - Героя України , генерального директора та керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського.