K1-1

Віновой Костянтин Іванович

Доцент кафедри хореографії, Заслужений артист України

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Теорія та методика класичного танцю

Освіта:

Закінчив Київське державне хореографічне училище (клас народного артиста України В.Денисенка) за спеціальністю «Хореографія» та отримав кваліфікацію артист балету (Молодший спеціаліст).
2007 - Закінчив Київський національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова і отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Мистецтво» та здобув кваліфікацію бакалавра мистецтва; вчителя хореографії (Бакалавр).
2010 - Закінчив Київський національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Хореографія» та здобув кваліфікацію викладача класичного танцю (Магістр).

Професійний і науковий інтерес

1996 – 1998 - Соліст Київського театру класичного балету, де вже в перший сезон роботи станцював па де сіс у «Жізелі» А.Адана, Принца в «Лускунчику» та Ротбарда в «Лебединому озері» П.Чайковського.

Від 1998 - соліст балету Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

Соліст балету, репетитор балету  «Київської опери»  - провідний майстер сцени.

Від 1996 -  співпрацює з компанією «International Ballet de Ochi» (м. Нагоя, Японія), де виступав у багатьох виставах, зокрема виконував провідні партії у балетах «Лускунчик» (Принц) та «Лебедине озеро» (Принц Зігфрід, Ротбард, па де труа) П.Чайковського, «Дон Кіхот» Л.Мінкуса (Еспада).

1998, 2001, 2002, 2003, 2004 - Учасник фестивалів «Fresh Ballerina Festival» у Японії.

2006 - Брав участь у Міжнародному фестивалі в Італії (м. Губіо) та Міжнародному фестивалі Марії Бієшу в Молдові (м. Кишинів).

2013 – 2021 - Викладач-хореограф у Київському державному фаховому хореографічному коледжі (Київське державне хореографічне училище ).

Особисті відзнаки:

2002 - Переможець міського етапу Всеукраїнського огляду творчої молоді.

2003 - Одержав стипендію для обдарованої молоді Київського міського Голови за особистий творчий внесок у розвиток міста.

2002,2004 - Дипломант ІV та V Міжнародних конкурсів балету ім. С.Лифаря (м. Київ).

2009 - Лауреат премії ім. Вадима Писарєва Національної спілки театральних діячів України.

2009 - Заслужений артист України.

Творчі здобутки:

У репертуарі театру виконав провідні партії у виставах:

«Жізель» А.Адана (Альберт),

«Лебедине озеро» П.Чайковського (Принц Зігфрід, Ротбард, па де труа),

«Лускунчик» П.Чайковського (Принц),

«Спляча красуня» П.Чайковського (Принц Дезіре, Блакитний птах),

«Арлекінада» Р.Дріго (Арлекін),

«Шопеніана» (Юнак),

«Франческа да Ріміні» на музику П.Чайковського (Паоло),

«Ромео і Джульєтта» С.Прокоф’єва (Ромео, Меркуціо),

«Попелюшка» С.Прокоф’єва (Принц),

«Спартак» А.Хачатуряна (Красс),

«Бал у Штрауса» на музику Й.Штрауса (Композитор),

«Візок тата Жюньє» на музику Р.Штрауса (Син),

«Горбоконик» Р.Щедріна (Іванко),

«Петрик і Вовк» на музику С.Прокоф’єва (Петрик),

«Мауглі» О.Градського (Мауглі),

«Білосніжка та семеро гномів» Б.Павловського (Королевич),

«Гидке каченя» О.Петрової, І.Цеслюкевич, А.Микити (Ватажок лебедів),

«Дюймовочка» Ю.Русинова (Ластівка) та ін.

Має великий концертний репертуар.

Гастролював у США, Великобританії, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Франції, Швейцарії, Словенії, Румунії, Японії, Канаді.