image-0-02-01-cb41f72064cdeba78d011b31e58072dc0283ca4f7602b0feca0e7463ec3bb558-V-1

a.shpyrka@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Шпирка Аліна Олегівна

Викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Профіль Google Scholar

Освіта:

У 2011 році закінчила з відзнакою Кіровоградське музичне училище, відділ народних інструментів, молодший спеціаліст (соліст-бандурист, керівник ансамблю, оркестру).

У 2015 році закінчила з відзнакою бакалаврат Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальність музичне мистецтво (вчитель музичного мистецтва, режисер мультимедійних проєктів).

У 2017 році закінчила з відзнакою  магістратуру Київського університету імені Бориса Грінченка за напрямом "Музичне мистецтво" (викладач музичних дисциплін, хоровий диригент).

У 2017 вступ до аспірантури Київського університету імені Бориса Грінченка "Освітні, педагогічні науки" теорія та методика навчання музики. Працює над дисертацією.

Досвід роботи:

З 2019 року працює викладачем кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відзнаки й нагороди:

Лауреат всеукраїнських конкурсів в номінації бандура, вокал, як солістка та учасник колективу. Нагороджена грамотами Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Навчається на 4 році аспірантури Київського університету імені Бориса Грінченка на кафедрі музикознавства та музичної освіти напряму «Освітні , педагогічні науки, теорія та методика навчання музики». Працює над дисертаційним дослідженням. Була заступником голови наукового товариства Інституту мистецтв.

Має публікації у всеукраїнських та міжнародному виданнях, серед яких 4 фахові. Брала активну участь у більш ніж 15-ти всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Науковий інтерес «Методика формування емоційної виразності виконавця».

Концертно-виконавська діяльність:

Бере участь у концертах як соліст та як керівник у складі ансамблю бандуристів «Вишневий цвіт» в Інституті мистецтв, університетського рівня та у м. Києві. Участь у творчих проєктах Інституту мистецтв, активна громадська діяльність.