Tetiana-Mykolaivna-vykladach-kafedry-dyzainu

3. Зовнішня реклама
  4. Серії друкованої продукції

Освіта:

1992-1998 рр. – Державна художня середня школа ім. Т.Г. Шевченка (ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка)

2000 – 2006 рр. – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури факультет вільної графіки (майстерня професора Компанця М.I.). Диплом магістра по темі «Конструктивні особливості орнаменту в архітектурі»

Досвід роботи:

2012 -2018 рр. – робота в архітектурній майстерні  «deLatelier.de»

2011 р. – редакція дитячого журналу «Жирафа Рафа» м. Київ. Ілюстрування розгортав та малюнки для тематичних завдань.

2009-2010 рр. – приватні замовлення дизайну інтер‘єрів, вітражі, настінний живопис, авторські роботи в техніках вітражу та скломозаїки.

2006-2009 рр. – Меблевий салон «Біомеблі» в м. Києві Посада - дизайнер салону.  Виконання декорування мережі салонів по Україні. Відкриття та декорування нових меблевих салонів, створення виставкових стендів меблевого бренду «Біомеблі». Рекламна продукція компанії.

2002-2005 рр. – Анімаційна студія  «Борисфен» м. Київ. Посада - художник-аніматор.  Виконувала  об’ємні 3D моделі,  анімаційні образи та художнє оздоблення знімального майданчика.

2002-2002 рр. – Міська ранкова газета «Метро» м. Київ. Упорядник рекламних макетів, верстання газетних оголошень.

2000-2001 рр. – працювала в Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія» м. Київ. Виконувала тематичне оформлення відділів бібліотеки,  підготовку поліграфічної продукції закладу.

Володіє комп’ютерними програмами:

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe idDesign, Blander,ArchiCad