imgonline-com-ua-CompressBySize-45Zs6PUa4JgHKx

v.synieok@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Синєок Віра Андріївна

Доцент кафедри хореографії. Заслужена артистка України. Голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Теорія та методика народно-сценічного танцю
  • Народно-сценічний танець
  • Професійне вдосконалення народно-сценічного та класичного танцю: постановка номерів з народно-сценічного танцю
  • Професійне вдосконалення народно-сценічного та класичного танцю: українського народно-сценічного танцю
  • Професійне вдосконалення народно-сценічного та класичного танцю: віртуозна та трюкова техніка
  • Керівник виробничої (виконавської) практики
  • Практикум викладання народно-сценічного танцю
  • Методика роботи з хореографічним колективом

Біографія

1989 р. – 1994 р. – Київський державний інститут культури, місто Київ, диплом спеціаліста, спеціальність: «культурологія», кваліфікація: «педагог дозвілля, культосвітній працівник, організатор-методист культурно-освітньої діяльності».

2011 р. – 2013 р. – Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, місто Київ, диплом магістра, спеціальність «Хореографія», кваліфікація «балетмейстер, викладач».

Професійна діяльність:

1991 р. – 2015 р. – Академічний ансамбль пісні та танцю Державної прикордонної служби України, місто Київ, артист балету вищої категорії.

2016 р. – до цього часу – Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», місто Київ, провідний методист по хореографії відділу з науково-методичної роботи.

2017 р. – до цього часу – Київський обласний осередок Національної хореографічної спілки України, місто Київ, голова осередку.

1997 р. – почесне звання «Заслужений артист України» (наказ президента України).