Кекуатова (Прусова) Леся

Прусовавип Танцівниця, викладачка хореографії, акторка. Член спілки хореографів України. Лауреат 1 ступеня Міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів «Dance generation». Викладала у Київському університеті імені Бориса Грінченка на кафедрі хореографії. Засновниця хореографічної майстерні DUNAY для дітей та хореограф у Dance Theatre of Personality “D-T.O.P.”. Співрежисерка та хореографка перформансу «The 7even» у Театрі сучасної драми та комедії. Балетмейстер  вистави «Цвіт Папороті» у Театрі сучасної драми та комедії. Акторка в Центрі Мистецтв «Образ» (Дніпро); перформерка у «GDanceTheatre» (Київ); акторка у Театрі сучасної драми і комедії (Київ); акторка та перформер у “ID art.production” (Київ); акторка в серіалі «Агенти справедливості», в різноманітних рекламах та відео-проєктах (Київ); перформерка у проєкті: Вечір поезії та перформансу «По цей бік» у співпраці з Музеєм української Діаспори (Київ).