Пластична вистава-перформанс “The 7even”

На головній сцені Київського університету імені Бориса Грінченка 08.12 відбулося поновлення пластичної вистави-перформансу “The 7even”.

Вистава була відновлена під час проходження практики здобувачами 4 курсу першого(бакалаврського) рівня вищої освіти ОП Хореографія Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка на базі Європейського культурного центру та Театру сучасної драми і комедії під керівництвом Олександра Білери.

Постановниками вистави є випускники ОП Хореографія 2018 року:

Ірина Алєксєєнко

Марія Бойко

Леся Кекуатова

Ксенія Федорових

Катерина Шевчук

Марія Чура

Катерина Островська

Анастасія Посвалюк

Олександр Бабєнков

Світлана Шефер

Денис Процишин

Редакторами вистави є випускники ОП Хореографія різних років:

Анна Єліна

Андрій Сизоненко

Наталія Кондратенко

Катерина Ілліна

Вистава спрямована на відтворення сьоми глобальних світових еко-проблем, які починаються від забруднення свідомості людини. Фінальна сцена вистави розкриває глибинні сенси нашого відродження: Людина має змінити своє відношення до буття на нашій планеті і тоді природа віддячить їй.

Вистава відбулася в рамках Дня відкритих дверей Кафедри Хореографії ФММХ.