День відкритих дверей на кафедрі хореографії

28 жовтня 2023 року відбувся традиційний захід «Дня відкритих дверей» кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка в 220 залі навчального корпусу 2 на бульварі Ігоря Шамо 18/2.

Неймовірна творча атмосфера панувала на цьому показі. Студенти харизматично виконували новий танцювальний матеріал. Було представлено 4 блоки хореографії: класичний танець, народно-сценічний танець, сучасний танець та бальний танець. Також було продемонстровано три танцювальні композиції.

До заходу також приєднались слухачі та майбутні абітурієнти через онлайн платформу. Показ отримав найвищі оцінки від глядацької зали з побажанням повторити його в листопаді.

Покликання на захід 28 жовтня 2023 року: