Ювілейний концерт з нагоди 35-ї річниці Народного хореографічного ансамблю «Радість» (2)

21 травня 2023 року в приміщенні Дитячої школи мистецтв №2 імені М. І. Вериківського міста Києва відбувся ювілейний концерт з нагоди 35-ї річниці Народного хореографічного ансамблю «Радість» міста Бориспіль, на який офіційно було запрошено хореографічний колектив «Либідь» Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.

Своєю хореографічною постановкою «На сивих теренах Дніпра» колектив намалював хореографічними образами тяжкі випробування нашого народу у прадавні часи та наголосив на потужній силі і волі боротися за свою цілісність та незалежність. Коли під час війни Україна танцює, такий народ не зможе подолати жоден ворог.

Відео за покликанням

SDG 17 min