Підготовчі курси для абітурієнтів 2024 року

Щосуботи з 11.05.2024 р. по 29.06.2024 р. абітурієнти відвідували підготовчі курси, які підготувала кафедра хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Майбутні студенти відвідували заняття з різних дисциплін: «Вступ до спеціальності» та «Класичний танець»(модератор - викладач кафедри - Анна Єліна), «Народно-сценічний танець» (модератор - старший викладач кафедри - Олег Копієвський), «Сучасний танець» (модератор - викладач кафедри - Анна Хмельова), «Український народно-сценічний танець» (модератори: доцент кафедри - Віра Синєок та викладач кафедри - Костянтин Калієвський), «Бальний танець» (модератор - викладач кафедри - Ліна Бородій), «Мистецтво балетмейстера (модератори: доцент кафедри - Вʼячеслав Вітковський та доцент кафедри - Катерина Лукʼяненко), «Техніки сучасної хореографії (модератор - викладач кафедри - Ксенія Купрій). Висококваліфіковані, професійні викладачі кафедри залюбки ділились досвідом з майбутнім поколінням, тим самим вдосконалюючи їх виконавську майстерність. Курси проводились у змішаному форматі. 11 абітурієнтів щосуботи працювали з викладачами безпосередньо в танцювальному залі Університету, інші - доєднувались онлайн. Кожна зустріч з майбутніми хореографами була надзвичайно теплою, привітною та натхненною. Ми дякуємо нашим вступникам за працьовитість, наполегливість та оптимізм! Бажаємо успіхів на творчих конкурсах та з нетерпінням чекаємо в стінах нашого Університету!