Міжнародний фестиваль-конкурс танцю народів світу «Веселкова Терпсихора» 2024

В березні-квітні 2024 року відповідно до плану роботи Національної хореографічної спілки України відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс танцю народів світу «Веселкова Терпсихора» присвячений Міжнародному Дню Танцю.

Захід відбувся в дистанційному форматі.

Склад журі:

Мирослав Михайлович Вантух – Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат державної відзнаки «Національна легенда України», академік НАМУ, професор, Голова Національної хореографічної спілки України, художній керівник та генеральний директор Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

Валентина Володимирівна Вантух – народна артистка України, член правління Національної хореографічної спілки України, директор Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського.

Валерій Олександрович Шкоріненко – заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент, член правління Національної хореографічної спілки України, головний балетмейстер Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки.

Ірина Миколаївна Гутник – кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв; лауреат мистецької премії «Київ» у галузі хореографічного мистецтва ім. Павла Вірського; художній керівник та балетмейстер ансамблю народного танцю «Київ».

Ольга Вікторівна Побежимова – заслужений діяч мистецтв України, відмінник освіти України, відмінник столичної освіти, голова Київського міського осередку Національної хореографічної спілки України, директор Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство».

Віра Андріївна Синєок – заслужена артистка України, доцент кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.

Марина Святославівна Дорошенко – заслужена артистка України; Директор Студії по підготовці акторських кадрів при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім. П.Вірського.

У фестивалі-конкурсі взяв участь хореографічний колектив «Либідь» навчальної лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (керівники – викладач кафедри хореографії Костянтин Калієвський та доцент кафедри хореографії, заслужена артистка України Віра Синєок).

На розгляд журі було представлено дві хореографічні композиції «Козачок» (Лауреат І премії) та «Кумасі» (Лауреат ІІ премії).

Рухаємось далі та пропагуємо рідне українське національне хореографічне мистецтво.

Список переможців та учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу танцю народів світу «Веселкова Терпсихора» 2024