Викладачі кафедри хореографії провели низку майстер-класів на "Уманській мережці"

Викладачі кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка дали низку майстер- класів в межах проведення форуму- практикуму «Уманська мережка» для хореографічних колективів з різних куточків України в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 05.04.2024 року . Ініціатором заходу виступила Вікторія Глобчак, керівник хореографічного колективу « Крок вперед» у співпраці з кафедрою хореографії та художньої культури УДПУ.

Завідувачка кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент Людмили АНДРОЩУ провела  майстер-клас "Особливості створення хореографічної композиції на основі вивчення національних архетипів України".

Старший викладач кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Олег КОПІЄВСЬКИЙ провів майстер-клас "Створення танцювальних комбінацій на основі елементів танцю Центрального Регіону України та Полісся".

Викладачі кафедри хореографії факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Анна ЄЛІНА та Анна ХМЕЛЬОВА представили майстер-клас "Інтерпретація українського народно-сценічного танцю засобами сучасної хореографії та імпровізації".