Участь у наукових конференціях викладачів та студентів кафедри хореографії

29.03.2024 року викладачі та студенти кафедри хореографії  Факультету музичного мистецтва і хореографії взяли участь в двох науково- практичних конференціях. На пленарному засіданні XI міжнародної  науково- практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка проводилась на базі Уманського державного педагогічного університет імені Павла Тичини, виступили завідувач кафедри хореографії, кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна та викладач кафедри Буркало Богдана Іванівна. На пленарному засіданні всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю) «Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва», організатором якої виступив Херсонський державний університет, виступили доцент кафедри хореогафії, кандидат мистецтвознавства Лук`яненко Катерина Аркадіївна та здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти Грачова Тамара. Низка викладачів та студентів взяли участь у обговоренні актуальних проблем хореографічного мистецтва на дискусійних платформах конференцій.

image_6483441.JPG

image_6483441_1.JPG