Благодійний концерт народних аматорських колективів КМЦ Баришівки

Афіша.jpg17 лютого 2024 року в Культурному Мистецькому Центрі смт Баришівка відбувся благодійний концерт народних аматорських колективів територіальної громади. На цей захід був запрошений хореографічний колектив «Либідь» навчальної лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Програма включала в себе 29 номерів різного жанру. Учасники хореографічного колективу «Либідь» продемонстрували глядачам Баришівки три хореографічні номери: «Кумасі», «Козачок» (постановники – викладач кафедри хореографії Калієвський К.В. та доцент кафедри хореографії, заслужена артистка України Синєок В.А.) та «Гармонія» (постановник – студентка 2 курсу Павлова Валерія).

Керівники колективу «Либідь» тісно співпрацюють з кафедрами факультету, зокрема кафедрою естрадного та академічного вокалу. Результат співпраці – вокально-хореографічна композиція «Соколята» (вокал – Яна Харенко). Також Яна виконала одну сольну пісню «Непереможна Україна».

Танцювальний ансамбль столичного університету вже вдруге на сцені Баришівки, тому вже мав своїх прихильників. І цього разу теж вітався бурхливими аплодисментами.

Вдячні директору Відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Бабич Людмилі Миколаївні за запрошення та теплий прийом.

Рухаємось далі та пропагуємо рідне українське національне хореографічне мистецтво.

Покликання на статтю в Facebook

photo_2024-02-17_21-04-38.jpg