Майстер клас з бальної хореографії смт Калинівка

19 листопада 2023 року хореографічний колектив «Либідь» навчальної лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка завітав до керівників та учасників танцювальних колективів Калинівської громади для надання методичної допомоги та обміну досвідом в сфері танцювального мистецтва.

Було проведено два майстер класи. Перший з народно-сценічного танцю – доцент кафедри хореографії, заслужена артистка України Віра Синєок, другий з бальної хореографії – тренери: Ярослава Дишлова, Катерина Звєрєва, Оксана Тихонюк студенти 2 курсу, здобувачі першого рівня вищої освіти спеціальності «Хореографія» кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.

Рухаємось далі та пропагуємо рідне українське національне хореографічне мистецтво.

Покликання на статтю в facebook:

SDG 17 min