Основи стилізації народного танцю

27 жовтня 2023 року згідно Плану роботи Національної хореографічної спілки України відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Основи стилізації народного танцю» на базі Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського та Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського. Семінар-практикум пройшов в очному форматі з можливістю практичної участі.

Захід пройшов на високому професійному рівні. Були окреслені три формату підходу до стилізації українського народного танцю. Одну із частин провели викладачі кафедри хореографії: Синєок Віра Андріївна – доцент кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, заслужена артистка України; голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України; Лук’яненко Катерина Аркадіївна – доцент кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат мистецтвознавства; Калієвський Костянтин Васильович – викладач кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка; заступник голови Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.

Майстер клас надихнув хореографічну спільноту до активної творчої роботи в галузі стилізації народного танцю.

Родзинкою заходу стала презентація хореографічної композиції «Родинний оберіг» хореографічного колективу «Либідь» навчальної лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.

Покликання на номер «Родинний оберіг» 27 жовтня 2023 року: