НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ПРОВЕДЕНО ЛЕКЦІЮ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК СКЛАДОВА КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА»

12.10.2023 року в межах вивчення дисципліни «Методологія і методи наукових досліджень у сфері хореографії» завідувачем кафедри хореографії кандидатом педагогічних наук, доцентом Андрощук Людмилою Михайлівною проведено на лекцію для здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти на тему «Академічна доброчесність як складова корпоративної культури Київського університету імені Бориса Грінченка».  Викладач ознайомила здобувачів вищої освіти з законодавством у сфері забезпечення академічної доброчесності, основними вимогами щодо забезпечення академічної доброчесності, особливостями дотримання академічної доброчесності при створенні академічних творів, способами забезпечення академічної доброчесності, видами порушень академічної доброчесності,  Кодексом корпоративної культури Київського університету імені Бориса Грінченка. Традиційно здобувачі вищої освіти спеціальності 024 Хореографія першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти підписують Декларацію про академічну доброчесність.

Фото_1.JPG

Фото_2.JPG