Посвята в першокурсники

1 вересня відбулась традиційна посвята в першокурсники студентів Київського університету імені Бориса Грінченка. Хореографічна композиція «Козачок» та яскраве, експресивне Танго «Крок назустріч» підготували студенти 2 курсу. Роботи були створені викладачем кафедри хореографії Костянтином Калієвським та доцентом кафедри хореографії Вірою Синєок – керівниками хореографічного колективу «Либідь» навчальної лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Такі вітальні подарунки надихнули першокурсників на потужне навчання. Виступи неабияк запалили всіх гостей святкових заходів, зробивши наголос, що життя продовжується і в ці важкі для країни часи.

Покликання на виступ 1 вересня 2023 року (2 курс):

Також перший раз в повному складі виступили першокурсники кафедри хореографії з номером «Тільки тут». Щиро вітаємо в хореографічній студентській родині та зичимо успіхів в навчальному процесі!

Покликання на виступ 1 вересня 2023 року (1 курс):