«VOCAL SEASONS»

6-го та 7-го травня 2023 року в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою Левка Лук’яненка 13/Б відбувся ІІІ Всеукраїнський двотуровий Фестиваль-конкурс вокального мистецтва «VOCAL SEASONS», організатором якого став Київський університет імені Бориса Грінченка.

Разом з гуртом «Alive-спів-Projects» у складі студентів кафедри академічного та естрадного вокалу (художній керівник – доцент Яна Кириленко) та школою студією «Будьмо разом» (викладачі А. Гузь, О. Капралов) була виконана вокально-хореографічна композиція «Будьмо разом» (муз. О. Капралова, сл. О. Капралова, А. Гузь), в якій взяли участь студенти 1 курсу кафедри хореографії.

Постановку створювали: хореографія для танцівників – Катерина Ільченко (студентка 1 курсу), сценічний рух для вокалістів – Анастасія Науменко (студентка 1 курсу), під керівництвом доцента кафедри хореографії Віри Синєок та викладача кафедри хореографії Костянтина Калієвського.

Композиція отримала схвалення професійного журі і пересічних глядачів дійства та достойну нагороду.

Продовжуємо міжкафедральну співпрацю та взаємодію!

SDG 11 min