Творча програма концертно-просвітницького проєкту «В Європу - з Україною в серці» у межах відзначення Дня Європи в Україні

17.05.2023 року відбулась творча програма концертно-просвітницького проєкту «В Європу - з Україною в серці» у межах відзначення Дня Європи в Україні.

В даному заході взяв участь хореографічний колектив «Либідь» Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка з номером «Мріяти не шкідливо» в складі студентів 1 курсу Тихонюк Оксани, Дишлової Ярослави та Звєрєвої Катерини. Дівчата створили яскраву мозаїку бальних танців.

Україна завжди підтримувала Європу та тримала свій розвиток в напрямку європейських цінностей. Мистецтво української хореографії є гідною прикрасою європейської культури.

Відео за покликанням