Майстер-клас з контактної імпровізації від Руслана Баранова

17.03.23 в рамках дисципліни «Професійне вдосконалення з сучасного та бального танцю. Стилістика світового хореографічного мистецтва» (Викладач Єліна Анна) відбувся майстер-клас з контактної імпровізації від досвідченого викладача, практика, перформера Руслана Баранова. Студенти 1, 2, 3 курсу спеціальності «Хореографія» та викладачі кафедри Хореографії відвідали заняття та віднайшли нові способи танцювальної комунікації під час лабораторії. Учасники були в пошуку живого руху, пошуку природньої реакції на ті обставини, які створює партнер, досліджували простір та можливості взаємного танцю.

MK_Kont1.jpg

Здобувачі відкрили для себе нові грані власного руху, знайшли особливі моменти взаємодії під час контактного танцю, відчули гармонійний рух засобами контактної імпровізації в хореографії.

MK_Kont2.jpg