Перегляд творчої програми «Webcast-студії мистецьких проєктів» у рамках заходів «Шевченківського березня - 2023».

09 березня 2023 року на великій перерві в навчальному корпусі № 2 (бул. Ігоря Шамо, 18/2) відбувся перегляд творчої програми «Webcast-студії мистецьких проєктів» у рамках заходів «Шевченківського березня - 2023».
Автором ідеї виступила Ганна Кондратенко – декан Факультету музичного мистецтва і хореографії, кандидат педагогічних наук; організатор – Марія Даценко – заступник декана з науково педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету музичного мистецтва і хореографії.
Серед інших виступів була представлена творча робота – жартівлива хореографічна замальовка «Бабусі» у виконанні чоловічого складу хореографічного колективу «Либідь» Факультету музичного мистецтва і хореографії. Керівники: Костянтин Калієвський – викладач кафедри хореографії та Віра Синєок – доцент кафедри хореографії, заслужена артистка України. Своїм виступом артисти потішили студентську та викладацьку аудиторію, зокрема її жіночий склад, оскільки гумор – найпотужніша зброя проти усього негативу, що оточує наше суспільство сьогодні.
Заходи, присвячені «Шевченківському березню - 2023», завжди відроджують самобутність та унікальність українського студентства, надихаючи на подальші творчі ідеї і здобутки.