Установча конференція з виробничої (асистентської) практики для здобувачів 2 курсу другого (магістерського) рівня

21 жовтня 2022 року відбулася установча конференція з виробничої (асистентської) практики для здобувачів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми 24.00.01 Хореографія Київського університету імені Бориса Грінченка.
Метою практики є оволодіння здобувачами сучасними методами і формами організації освітнього процесу у вищій школі; формування професійної моделі майбутнього викладача фахових дисциплін в реальних виробничих умовах.
Базою практики є заклади вищої освіти, які готують фахівців зі спеціальності «Хореографія». Цьогоріч основною базою є кафедра хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка. Завдання, що передбачені програмою асистентської практики магістрантів, виконуються ними на базі академічних груп студентів І-ІІІ курсу.
Широкомасштабна війна, розгорнута в Україні росією спричинила складні умови організації освітнього процесу у закладах вищої освіти.
Освітній процес через постійну загрозу обстрілів та вибухів перейшов у дистанційний формат. Це змушує викладачів хореографічних дисциплін вдосконалювати свою педагогічну майстерність: шукати нові форми, методи та засоби проведення занять зі здобувачами.
Сподіваємося, що нашим практикантам вистачить здобутих під час навчання знань, вмінь та навичок, щоб успішно виконати усі завдання виробничої практики в таких складних умовах!