«Розмаїття прикарпатського краю»

18 листопада 2022 року в рамках проекту «Мрій, Надихайся, Дій!» відбулась гостьова лекція в онлайн форматі на тему «Розмаїття прикарпатського краю». Цікавий та ґрунтовний матеріал про особливості народної хореографії Прикарпаття надала кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально- наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, керівник ансамблю танцю «Дивоцвіт», викладач- методист Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш), керівник ансамблю танцю «Мереживо» Квецко Ольга Ярославівна.
Презентація надала змогу долучитися до творчих здобутків митців хореографічного мистецтва Івано-Франківщини, побачити зразки народної хореографії етнографічних груп, надихнутися невичерпним джерелом української культури. такі зустрічі збагачують досвід кожного студента, виховують та формують уяву майбутнього балетмейстера.
Зустріч відбулась завдяки завідувачу кафедри хореографії Людмилі Михайлівні Андрощук, доценту кафедри хореографії Вірі Андріївні Синєок та викладачу кафедри хореографії Калієвському Костянтину Васильовичу.
Щиро вдячні Ользі Ярославівні за цікаву та змістовну гостьову лекцію і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
Відео гостьової лекції можна подивитись за посиланням