Підготовка професійних артистів у галузі народного хореографічного мистецтва

14 вересня 2022 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський семінар "Підготовка професійних артистів у галузі народного хореографічного мистецтва" на базі Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки.

На захід завітали голови обласних осередків Національної хореографічної спілки України, керівники аматорських та професійних колективів та представники закладів вищої освіти України. Зустрічав та радо всіх вітав Герой України, Національна легенда України, народний артист України, Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Академік НАМУ, професор, Голова НХСУ Мирослав Михайлович Вантух.
Це був перший семінар, який проводився в очному форматі з початку бойових дій на території нашої держави.
Київський університет імені Бориса Грінченка не залишився осторонь такої важливої події. У семінарі взяли участь завідувачка кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Людмила Андрощук, викладач кафедри хореографії Костянтин Калієвський. З промовою про особливості підготовки хореографів Київського університету імені Бориса Грінченка виступала з доповіддю перед шановними учасниками доцент кафедри хореографії Віра Синєок.
Всеукраїнський семінар дав новий поштовх на творчі здобутки та звершення. Щиро вдячні Національній хореографічній спілці України за професійно проведений захід.