Першокурсники спеціальності хореографія відвідали музей Бориса Грінченка

F1_1_1.jpgСтуденти-першокурсники спеціальності 024 Хореографія Факультету музичного мистецтва і хореографії 7.10.2022 відвідали музей Бориса Грінченка, який знаходиться на вулиці Бульварно-Кудрявській 18/2 у приміщенні ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка. Екскурсію було організовано та проведено в межах вивчення дисципліни «Університетські студії: Вступ до спеціальності» (викладач - кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри хореографії Людмила Андрощук).
У музеї представлено 7 стендів за хронологією життя Бориса Грінченка: фото, документальні матеріали, копії рукописів, книги і публікації у періодиці. Студенти ознайомилися з експозицією музею в ході екскурсії, проведеної Михайлом Васильовичем Лашко. Майбутніх хореографів надихнула історія про життя і творчість видатного українця. Першокурсники пишаються тим, що стали частиною Грінченківської родини.
Дякуємо за цікаву та змістовну екскурсію!