Гостьова лекція від професіонала-практика для студентів-хореографів

Зустріч_з_Глобчак_2.JPG12 вересня 2022 року в межах вивчення дисципліни «Методика роботи з хореографічним колективом» (викладач - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії Людмила Андрощук) для студентів 3 курсу ОП Хореографія (за видами) було організовано онлайн-лекцію керівника хореографічного колективу «Крок вперед) Вікторії Глобчак (м. Умань). Впродовж 10 років хореографічний колектив «Крок вперед» здобув нагороди на хореографічних конкурсах в 16 країнах світу. В 2021 році колектив став переможцем щорічної національної премії «Діти – Гордість України». Вікторія Глобчак поділилась зі студентами досвідом організаційної, методичної, освітньої, виховної та творчої діяльності. Лектор презентувала інноваційні підходи до організації роботи хореографічного колективу, який налічує більше 300 учасників. Вікторія окреслила напрямки творчої діяльності колективу та наголосила на ролі тематики репертуару у вихованні підростаючого покоління. Дякуємо Вікторії за співпрацю і бажаємо творчих успіхів колективу «Крок вперед!»