Київська опера зустрічала першокурсників кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка

Фототекскурсія_театр_2.jpg

25 вересня 2022 року студенти-першокурсники спеціальності 024 Хореографія Київського університету імені Бориса Грінченка у супроводі викладачів кафедри хореографії відвідали Київську оперу. До театрального вихідного долучилися завідувачка кафедри хореографії, доцент Людмила Андрощук, доцент кафедри хореографії, Заслужений артист України Вячеслав Вітковський, доцент кафедри хореографії, Заслужена артистка України Віра Синєок, викладачі кафедри хореографії Анна Єліна, Андрій Сизоненко, Богдана Буркало. Студентів гостинно зустріли професор кафедри хореографії, балетмейстер Київської опери, Народна артистка України Тетяна Боровик та доцент кафедри хореографії, Заслужений артист України Костянтин Віновой. Першокурсники переглянули «Балетну абетку» та познайомилися з історією становлення класичного європейського балету. Глядачам було запропоновано ознайомитися з термінологією класичного танцю, етапами еволюції танцювального костюму. Щиро дякуємо Київській опері за гостинність!
До наступних зустрічей!

фото_екскурсія_театр_1.jpg