Студенти-хореографи в Берліні!

Влітку відбулися зйомки та прем’єра короткометражного фестивального фільму про синдром ПТСР у біженців від фонду «The UN refugee agency», головні ролі зіграли Іван Дорн та випускниця кафедри хореографії 2022 року Ольга Шевчук. Також у відео приймають участь інші випускники, студенти 3 та 4 курсів. За сюжетом біженці, що пережили жахи війни, знаходячись у безпеці та спокої провалюються у страшні спогади, від звичайних побутових звуків, або спалахів ліхтаря на вулиці, що викликає приступ ПТСР й вони починають втікати й ховатися, це викликає гостру реакцію й нерозуміння оточуючих. Але на шляху вони зустрічають масу таких самих людей, що переживають трагедію. Ці люди створюють величезне дерево яке пускає коріння по всьому світу. Завдання фільму закликати європейців до толерування постраждалих від війни людей. На сьогоднішній день відео виграло масу європейських кінофестивалів, найбільшою перемогою стали лаври від фестивалю світового рівня «Канські Леви».

Посилання на фонд:

Інтерв'ю