Прем’єра музичного кліпу чеської співачки Анни Юлії Словачкової на рефлексивну пісню “V kruzich

31 серпня відбулася прем’єра музичного кліпу чеської співачки Анни Юлії Словачкової на рефлексивну пісню “V kruzich” (пер. - в колах), режисером якого стала доцент кафедри хореографії Коростельова Марія. Також в якості балету в кліпі знялися студентки 4 курсу. Постановкою хореографії займалися Мілєна Романенко та Сініцина Катерина. За локацію для зйомок був обраний закинутий середньовічний замок, який викупили чеські громадські діячі й наразі займаються повною реставрацією культурної спадщини своїми руками. У березні 2022 року вони зробили прихисток для людей евакуйованих з Маріуполя, українці проживають там повністю безкоштовно, мають харчування та гуманітарну допомогу на стільки, скільки їм потребується.

Тож в рамках прем’єри вони відкрили благодійний збір коштів на покращення умов проживання біженців.