Гостьова лекція від учасниці шоу «Танці з зірками»

imgonline-com-ua-CompressBySize-u2TGE4tvmq.jpg

16.02.2022 р. в рамках дисципліни «Стилістика світового хореографічного мистецтва» (викладач – Хмельова Анна Ігорівна) відбулася гостьова онлайн-лекція для студентів 3 курсу спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка від учасниці шоу «Танці з зірками», випускниці спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка – Даніелли Преап. Тема лекції – «Закулісся танцювального шоу-проєкту «Танці з зірками»: очікування та реальність, переваги та недоліки». Студенти заздалегідь підготували список питань, активно спілкувались з Даною, дізналися як проходять репетиції танців, вибір музичного матеріалу, підбір костюмів, обговорення ефірів і багато іншої цікавої інформації.  Ми щиро дякуємо Даніеллі за змістовну, продуктивну та повчальну лекцію та чекаємо з майстер класом з бального танцю у стінах нашого Університету.