ІV (дистанційний) обласний фестиваль сучасної хореографії «Дзиґа»

Сучасний світ зі своїми новітніми викликами та пропозиціями не затьмарює бажання молоді демонструвати свої досягнення в галузі хореографічного мистецтва, і доказом цього є IV фестиваль-конкурс сучасної хореографії «Дзиґа» (29 листопада - 12 грудня 2021 року). Молоді керівники хореографічних колективів вдосконалюють своє вміння втілити в танцювальні образи дух сучасного світу, створюють постановки, які віддзеркалюють їх відношення до подій сьогодення.

Саме завдяки фестивалю проглядається величезна кропітка робота балетмейстерів з приводу виховання підростаючого покоління, відточення та вдосконалення технічних танцювальних навичок вихованців. Діти отримують величезний досвід з хореографічного мистецтва та фундаментальні знання для свого професійного майбутнього.

Постійний фестивальний рух налаштовує юних хореографів оцінювати свої досягнення, запалюватися новими цілями для невпинного зростання над собою. Університет Грінченка з великим задоволенням буде приймати нових абітурієнтів до своїх лав, які налаштовані бути найкращими фахівцями улюбленої справи. Члени журі, головою яких була заслужена артистка України, доцент кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка Віра Синєок, відмітили потужний потенціал молодих виконавців, які дають віру в величезний розвиток сучасного хореографічного мистецтва танцю України.