Майстер-клас з методики виконання класичних підтримок під керівництвом нашого випускника спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв Дениса Процишина

imgonline-com-ua-CompressBySize-sYPiW0z43w1afMOl.jpg   imgonline-com-ua-CompressBySize-WrxF03cHTQqvbw.jpg

07.12.2021 року для студентів спеціальності 024 «Хореографія» було проведено майстер-клас з методики виконання класичних підтримок під керівництвом нашого випускника спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, а нині танцівника  команди «Pirat crew” - Дениса Процишина. Денис разом з викладачем кафедри - Анною Хмельовою демонстрував різноманітні підтримки, пояснюючи методику виконання як чоловічої, так і жіночої партії. Студенти старанно відтворювали та відпрацьовували вивчений матеріал.

Ми дякуємо Денису за змістовний майстер клас та з задоволенням чекаємо на наступну зустріч!