Майстер-клас від випускниці спеціальності «Хореографія» Стеценко Альони для студентів 1 курсу

D:\adm\Desktop\IMG_6241 (1).jpg

23 та 25 березня 2021 року студенти 1 курсу спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, в рамках дисципліни «Хореографічний ансамбль» (викладач - Хмельова Анна Ігорівна), відвідали  гостьовий онлайн-майстер-клас. Його провела танцівниця шоу-балету «Show ballet sky», хореограф танцювальної студії «Free way» та компанії «Sunu event», випускниця спеціальності «Хореографія» 2019 року – Стеценко Альона. Студенти ознайомилися з основними рухами танцювального напрямку Vogue, імпровізували в даному напрямку та поповнили свої знання новою, цікавою інформацією.

Ми дуже вдячні Альоні за творчий підхід, пізнавальний майстер-клас та завжди чекаємо в стінах нашого університету!