Перші кроки з Григорієм Чапкісом!

IMG 2999IMG 3001 1

Перший курс спеціальності «Хореографія», який цього року приєднався до нашої великої родини, лише на початку свого творчого, мистецького шляху, але вже впевнено працює над вдосконаленням своєї майстерності разом з легендарною особистістю, народним артистом України, професором кафедри хореографії Григорієм Чапкісом. Мудрість та величезний досвід професійної діяльності наставника в поєднанні з бажанням пізнати основи професії створюють атмосферу, яка переростає в творчі пошуки на основі традицій та сучасності.

На базі творчої лабораторії театру танцю «Грін» молоді, але сповнені бажання до професійного розвитку студенти починають знайомитись з основами історико-побутового та соціального танцю. Пліч-о-пліч з видатним майстром своєї справи вони лише починають своє навчання, проте кожен з них на першому етапі складного, але цікавого шляху знає, що попереду ще так багато всього корисного та цікавого.

Легкого старту вам, наші першачки!