Відбулася лекція неймовірної Джо Бреслін

28 лютого 2018 року, у стінах Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася лекція неймовірної Джо Бреслін, члена Академії вищої освіти Великобританії, старшого викладача факультету мистецтв, дизайну та гуманітарних наук Університету Де Монфор в Лестері, керівника Танцювальної трупи Університету Де Монфор. Тема лекції «Особливості хореографічної освіти в університеті де Монфор». Лекція пройшла згідно програми перебування студентів та викладачів Лестерського університету в рамках мистецького стажування у Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Це цікавий досвід для студентів нашого університету. Окрім лекцій та дружнього спілкування протягом тижня відбулися спільні творчі воркшопи, результатом яких був спільний перформанс студентів-грінченківців та іноземних колег. Вони виступили разом 1 березня у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою Маршала Тимошенка 13Б.