Гран Прі Міжнародного конкурсу Algeria в Іспанії

image

20.06.2018 в Іспанії в місті Калелья відбувся міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва “Algeria” в заході брали участь колективи з  України,Румунії, Молдови,Турції,Греції,Литви.
    Студенти спеціальності «хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представили хореографічну композицію «Серце плаче, сліз не має» балетмейстер - старший викладач кафедри хореографії, заслужений діяч естрадного мистецтва України- Володимир Грек. Рішенням суддівської колегії Театр танцю « Грін» виборов найвищу нагороду фестивалю -Гран Прі. Велика вдячність викладачу кафедри хореографії Копієвському Олегу Дмитровичу за організацію поїздки та можливість участі в такому заході. Переможцям бажаємо нових перемог та ще більше майданчиків міжнародного рівня.

3 copy_copy
2 copy_copy