МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ МІСТА КИЄВА

01.02 2018 року на базі творчої лабораторії театр танцю «Грін» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся методичний семінар для керівників хореографічних колективів міста Києва за темою: «Особливості роботи хореографа в сучасних умовах». Модератори семінару: Завідувач кафедри хореографії – Медвідь Тетяна Анатоліївна, доценти кафедри хореографії – Вітковський В’ячеслав Владикович, Михалевич Тетяна Петрівна,старший викладач кафедри – Грек Володимир Анатолійович, викладач кафедри – Копієвський Олег Дмитрович.

Під час семінару піднімались актуальні питання діяльності дитячих хореографічних колективів, їх специфіки роботи, обговорювалися головні проблеми, що виникають під час навчально-виховного процесу. Учасники колективів мали змогу висловити свої думки, поділитися з колегами своїми досягненнями , запропонувати ідеї щодо вирішення певних задач. Цікава дискусія та активна позиція учасників семінару створили плідну робочу атмосферу.