Благодійна передноворічна вистава для дітей - балет-буфонада «Чіполліно» (муз. К.Хачатуряна)

23 грудня 2016 року у великій концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка за сприянням департаменту соціальної політики КМДА відбулася благодійна передноворічна вистава для дітей:  балет-буфонада «Чіполліно»  (муз. К.Хачатуряна).

36 артистів - студентів Інституту мистецтв, напряму підготовки «Хореографія» створювали святкову атмосферу у концертній залі. Близько 200 дітей особливої соціальної категорії (діти-інваліди, діти-сироти, переселенці із зони АТО) із захопленням спостерігали за пригодами Чіполліно та його друзів Магнолії, Редисочки, Графа Вишеньки. Юний глядач став активним учасником подій, що відбувалися на сцені. Шалені оплески, вигуки та сміх глядачів, які співчували казковим героям, допомагали артистам.

Балетмейстери-постановники цієї вистави: Марія Реброва (викладач кафедри хореографії), Сусанна Тумасянц (студентка 4-го курсу).

Педагоги-репетитори – викладачі кафедри хореографії: Анна Лащенко, Дмитро Єфанов, Олег Копієвський, Володимир Грек.

Художник по костюмам – Валентина Єліна.

Звукооператор – Анатолій Ворона.

Художній керівник – завідувач кафедри хореографії, кандидат мистецтвознавства, доцент

Тетяна Медвідь.

00 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
 03 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy