IV МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ "DANCE GENERATION"

Місце, де народжуються нові танцювальні зірки та відбувається неймовірний культурний обмін – це  Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів "DANCE GENERATION",  який був проведений кафедрою хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії  Київського столичного університету імені Бориса Грінченка  27 квітня 2024 року в межах Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва “DANCE GENERATION”.

В 2024 році в період війни з метою фестивалю є привернення уваги світової спільноти до України та українського мистецтва. Серед країн-учасників фестивалю – 12 країн світу: Україна; Республіка Молдова; Канада;  Королівство Іспанія;  Фінляндська Республіка; Грузія; Об’єднані Арабські Емірати;  Польща; Туреччина; Китай; Ірландія; Австрія..

Конкурс молодих балетмейстерів "DANCE GENERATION" є не лише світовою ареною для талановитих балетмейстерів, але й платформою для культурного діалогу та співпраці між учасниками з різних країн.

До складу журі конкурсу увійшли:

Голова журі -  Олександр Нестеров - директор фахового коледжу КМАТ імені Сержа Лифаря, заслужений артист України ,викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.

Члени журі:

Наталя Терешенко   -  кандидатка педагогічних наук,  доцентка кафедри хореографічного мистецтва Херсонського державного університету, суддя  міжнародної  категорії Ради Української танцювальної асоціації, Президентка Херсонської  обласної  асоціації спортивного танцю, керівниця Херсонської студії   спортивного бального танцю  "Симпатія"

Катерина Бєлявська - засновниця танцювального арт простору «Moon Place”, викладач фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка; учасниця та хореограф проєкту «Танці зі зірками»; срібна призерка «Танцюють усі. Битва сезонів"; фіналістка проекту «Танці» СТБ; хореограф проектів «Танцюють всі», «Україна має талант.

У конкурсі були представлені чотири номінації: сучасний, класичний, народно-сценічний та бальний танець.

Головні нагороди конкурсу отримали:

• Краще соло:
  • Дуб Вікторія Олександрівна (Національний університет фізичного виховання і спорту України);
  • Школа Лойди Грау (Королівство Іспанія);

Краща балетмейстерська робота

• Кульчицька Анна Вікторівна (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Україна);
  • Федь Владислав Вікторович (Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря, Україна).

Спеціальна відзнака журі:

• Денисова Юлія Юріївна (Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Україна)
  • Логан Уайт (Канада).

Головна відзнака конкурсу Гран- прі за рішенням членів журі у 2024 році не вручалась.

На конкурсі Молодих Балетмейстерів "DANCE GENERATION" відбулося свято танцю, адже він став своєрідним каталізатором культурного обміну та розвитку сучасної хореографії. Молоді артисти отримали унікальну можливість розкрити свій потенціал та здійснити справжню подорож у світ мистецтва.

IV Міжнародний Конкурс Молодих Балетмейстерів "DANCE GENERATION" - це не просто конкурс. Це місце, де зустрічаються талант і пристрасть, професіоналізм і творчість!