16 березня 2023 року відбулась Х Всеукраїнська студентська наукова конференція «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ», в якій взяли участь дві студентки кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка. Свої доповіді представили: здобувач ОС «Магістр» Пономаренко Валентина Юріївна – тема «Античність. Формування хореографії, як мистецтва», науковий керівник Андрощук Людмила Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка та здобувач ОС «Бакалавр» Чернець ЮліяОлексіївна – тема «Велич жінки у творчості Т. Г. Шевченка та її прояв через призму сучасного хореографічного мистецтва», науковий керівник Синєок Віра Андріївна, заслужена артистка України, доцент кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Рада молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв, Регіональний науково-творчий центр художньої освіти і майстерності, Студентське наукове товариство факультету мистецтв, Київський університет імені Бориса Грінченка, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

Доповіді здобувачів вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка були представлені на високому рівні та отримали схвальні відгуки від учасників конференції. Прагнемо і надалі підвищувати рівень наукової роботи серед студентської молоді задля розвитку фаховості майбутніх науковців хореографічних дисциплін.