Дискусійна платформа в рамках діяльності наукового гуртка кафедри хореографії «Dance community»

12.05.2021 – на кафедрі хореографії проведено дискусійну платформу за темою «Розвиток хореографічного мистецтва України: тенденції, виклики сьогодення». Учасниками заходу стали члени наукового гуртка «Dance community», студенти 3 та 5 курсів. ( координатори:  заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри хореографії Володимир Грек та кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри Марія Коростельова)

Студенти (Волошина Є., Товбер В., Шамрай А., Луканська П., Сизоненко А.)  підготували виступи з ілюстративними презентаціями відповідно запропонованих тематичних секцій:

• Розвиток Народно-сценічного танцю, виклики ХХІ ст.
  • Перспективи та проблеми розвитку хореографічної освіти в умах дистанційного навчання.
  • Творчо-дослідна діяльність в системі хореографічної освіти.
  • Науково-дослідна діяльність студентів спеціальності хореографія.

Під час виступів учасників дискусійної платформи  було піднято багато нових актуальних питань пов’язаних із хореографічною сферою сучасності, що потребує нових досліджень і обговорень.