І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографічне мистецтво»

20 лютого 2019 року на базі кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Хореографія».
Відбірковий тур відбувався за двома номінаціями:

• І номінація – базовий рівень фахових хореографічних компетентностей (студенти 1-3 року навчання);
  • ІІ номінація - вищий рівень фахових хореографічних компетентностей (студенти 4 року навчання бакалаврату та 1 року навчання магістратури).

Претендентами на участь у олімпіаді за І номінацією стали студенти академічних груп:

• 2 курс Деревецька Альона, Похилюк Валерія, Говгаленко Вероніка;
  • 3 курс Сизоненко Андрій, Пусь Наталія, Андрющенко Влада;

за ІІ номінацією студенти:

• 1 курс Єліна Ганна;
  • 4 курс Бородій Ліна та Човган Юлія.

Відповідно до положення олімпіади, учасники виконали всі творчі завдання за результатами яких, члени журі визначили переможців відбіркового туру. Затвердивши результати проведення І етапу
Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 024 «Хореографія» протоколом, рекомендували до участі у ІІ етапі студентів:

• базового рівня фахових хореографічних компетентностей : Похилюк Валерію (2 курс); Деревецьку Альону (2 курс); Пусь Наталію (3курс).
  •  вищого рівня фахових хореографічних компетентностей: Єліна Ганна (1 курс); Човган Юлія (4 курс).

Бажаємо студентам успіху та перемоги в наступному етапі олімпіади!