Участь у Всеукраїнський науково-практичній конференції м. Херсон

16 травня 2019 року педагоги кафедри хореографії Інституту мистецтв  Київського університету імені Бориса Грінченко прийняли участь у Всеукраїнський науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва» яка відбулася у місті Херсоні.

Своє бачення сучасних проблем фахівці висловили в наступних роботах: «Формування фахових компетентностей майбутніх хореографів під час виробничої практики» Медвідь Т.А., кандидат мистецтвознавства, завідувач кафедри хореографії; «Техніки імпровізації як методи розвитку компетенцій майбутніх балетмейстерів» Коростельова М.Д., кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри хореографії; «Вплив хореографічного мистецтва на створення образу та стилю у сучасному вокальному співі» Карлицька С.В., викладач кафедри хореографії; «Використання засобів жанрового підходу у практичній роботі концертмейстера хореографії» Песоцька Л.В., концертмейстер  кафедри хореографії; «Особливості танців  західного регіону України» Копієвський О.Д., викладач кафедри хореографії; «Стилістичні особливості джазової техніки як засіб розвитку виконавської майстерності танцівника» Грек В.А., старший  викладач кафедри хореографії; «Стилістичні особливості розвитку танцю «Модерн» Вітковський В.В., доцент кафедри хореографії; «Збереження основ і методики в класичному танці і впровадження інноваційних елементів у формуванні професійної особистості» Сабірова К.М.,  викладач кафедри хореографії; «Формування моральних якостей засобами народної хореографії у дитячому хореографічному колективі» Луговенко Т.Г., доцент  кафедри хореографії.