Перемога на Всеукраїнській олімпіаді з хореографії

01

3-6 квітня 2017 року відбулася І Всеукраїнська олімпіада з хореографії. За перемогу боролися 34 учасника з 11 вищих навчальних закладів України (Київ, Одеса, Мелітополь, Дрогобич, Херсон, Умань, Ніжин, Суми, Бердянськ, Хмельницький). Наш університет гідно представили студентки III та IV курсу спеціальності "Хореографія" Інституту мистецтв. Прусова Леся посіла I почесне місце (керівник - завідувач кафедри хореографії Медвідь Т.А.),  Єліна Анна виборола 4  місце, ставши дипломантом олімпіади (керівник - викладач кафедри хореографії Грек В.А.). Почесне журі відзначило високий рівень методичної підготовки, виконавської майстерності та особливе балетмейстерське бачення наших студентів. Щиро вітаємо Прусову Лесю, Єліну Анну та їх керівників з гарними результатами!

Дякуємо  всім педагогам Київського університету імені Бориса Грінченка, які долучилися до формування  фахових компетентностей студентів-хореографів.