Завідувачка кафедри хореографії Людмила Андрощук взяла участь в Міжнародному науково-практичному семінарі «CHOREOGRAPHY IN THE EDUCATIONAL SYSTEM» (Республіка Молдова)

20-21 грудня 2022 року в Молдові (м. Кишинів) відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Хореографія в системі освіти». Організаторами семінару стали Міністерство освіти та досліджень Республіки Молдова, головне управління освіти, молоді та спорту муніципалітету Кишинева, кафедра дошкільної педагогіки, фізичного виховання та танцю факультету педагогічних наук державного педагогічного університету «Ion Creangă» (м. Кишинів). Ініціатором проведення семінару став професор кафедри дошкільної педагогіки, фізичного виховання та танцю факультету педагогічних наук державного педагогічного університету «Ion Creangă» Іон Бенчечі. На семінарі з доповіддю “Peculiarities of the organization of the educational process by the Department of Choreography of the Kyiv University named after Boris Grinchenko during the war” («Особливості організації навчального процесу кафедри хореографії Київського університету іменіБориса Грінченка в роки війни») виступила кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри хореографії Людмила Андрощук.