Диск «Музика місячного сяйва»

У літку 2014 року побачив світ сольний альбом «Музика місячного сяйва» Сергія Вікторовича Цимбала, викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. До альбому увійшли відомі джазові стандарти, виконані на тенор-саксофоні.

Запис, зведення та мастеринг зроблено на студії звукозапису Інституту мистецтв старшим викладачем кафедри інструментально-виконавської майстерності Катериною Олександрівною Салан.

Дизайн диску та обкладинки розроблено доцентом кафедри дизайну Інституту мистецтв Оленою Іванівною Васильківською.

Альбом може використовуватись у навчанні студентів-саксофоністів як приклад імпровізацій на задані теми, а всім іншим слухачам принесе багато приємних хвилин від прослуховування прекрасної музики у високопрофесійному виконанні.

CD 2 укр

Вутр разворот 2 укрТитул укр

1. "Moonlight Serenade" - G. Miller {mp3}01 - SERENADA_MASTER{/mp3}

2. "All Of Me" - S. Simon and G. Mark {mp3}02 ALL OF MY - MASTER{/mp3}