Звітний концерт інструментальної кафедри

Звітний концерт інструментальної музики
за участю студентів спеціальності «Музичне мистецтво»
02 квітня 2013 року в актовій залі Інституту мистецтв відбувся звітний концерт інструментальної музики за участю студентів спеціальності «Музичне мистецтво». Робота викладачів кафедри інструментально-виконавської майстерності була представлена за різними напрямками (фортепіано, скрипка, дерев’яні духові інструменти, баян, акордеон, гітара, бандура, домра).

У концерті взяли участь студенти секції оркестрових інструментів: Печерська А. (бандура), ІІ курс, клас заслуженого артиста України, доцента Тараса Яницького); Солоненко Р. (акордеон), ІІ курс та Кришень Я. (баян), ІІІ курс, клас старшого викладача Маргарити Малахової); Малік М.(гітара), ІІ курс та Корнієнко А.(електродомра), ІІІ курс, клас викладача Лідії Сахарової); Дядечко О. та Осауленко А. (скрипка), V курс, клас викладача Наталії Пилипенко); Головацька М. (скрипка), І курс, клас викладача Марти Василевич).

У концерті взяли участь студенти фортепіанної секції: Приходько О. (VІ курс, клас доцента Євгена Куришева); Коваленко В. (VІ курс, клас доцента Валерія Тітовича); Ковтун О. (ІІІ курс), Колосінська К. (ІІІ курс) та Третьякова Г. (V курс, клас старшого викладача Людмили Гаркуші); Діденко В. (ІІІ курс) і Горбачова О. (V курс, клас старшого викладача Ольги Економової); Шупик А. (ІІІ курс, клас старшого викладача Лариси Салан); Зеленська М. (V курс, клас викладача Валентини Корзун); Малишев Г. (ІІІ курс, клас викладача Світлани Ревуцької); Вергуляцька К. (І курс, клас викладача Володимира Ходоровського).

До уваги глядачів було представлено ансамблеві твори у виконанні:
-ансамблю дерев’яних духових інструментів, художній керівник – заслужений артист України,доцент Юрій Василевич;
-інструментального ансамблю, художній керівник – старший викладач Валентин Касьянов;
-камерного ансамблю «Anima», художній керівник – викладач Лідія Сахарова.
Концертну програму склали твори композиторів ХVІІІ – ХХ століть.
P4020004 P4020005 P4020012
P4020042 P4020068 P4020075