Лекція-концерт В. Полянського

P329119529 березня 2013 року в актовій залі Інституту мистецтв було проведено лекцію-концерт заслуженого діяча мистецтв України, професора В’ячеслава Полянського «Про джаз і не тільки…».

В. Полянський у цікавій формі розповів слухачам про витоки джазу та відомих джазових виконавців (вокалістів, інструменталістів), про регтайм і блюз як різновиди джазу. Доповідь професора Полянського було проілюстровано прекрасним виконанням творів композиторів С. Джопліна, Р. Роджерса, У. Хенді.

Концертні номери виконували:
-професор кафедри інструментально-виконавської майстерності В’ячеслав Полянський (фортепіано);
-студенти Юліана Клименко (вокал) та Ксенія Киреєва (вокал);
-спеціальний гість – лауреат міжнародних джазових фестивалів Сергій Цимбал (саксофон);
-старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Катерина Салан (бас-гітара).
Завершився захід поетичною присвятою В. Полянському, яку виконав автор – доктор філософських наук, професор Юрій Афанасьєв.
P3291198 P3291212P3291207